KDP – doradcy, którzy znają podatki od środka

Karafa KDP to kancelaria doradcy podatkowego Konrada Karafy – wpis № 13370. Wyróżnia nas to, że podatki znamy z 3 stron:

Jako eksperci

prawnicy z przygotowaniem uniwersyteckim polskim i zagranicznym

Jako praktycy

prowadząc własną kancelarię, znamy wyzwania przedsiębiorcy

Jako urzędnicy

twórca kancelarii był przez lata Naczelnikiem Urzędu Skarbowego

Naszym klientom daje to liczne korzyści oraz pewność, że ich sprawy ich firmy są pod dobrą opieką. Poznaj nas bliżej:

Wykształcenie

Konrad Karafa, założyciel kancelarii KDP, to absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (studia magisterskie, kierunek prawo). Ukończył również podyplomowe studia z zarządzania, zdobywając francuski tytuł MAE (master administration d’entreprises) oraz z rachunkowości przedsiębiorstw. Ta wszechstronna i ugruntowana wiedza to fundament kompetencji kancelarii KDP.

Doświadczenie

Tym, co stanowi o unikalnej wartości, jaką możemy dzielić się z klientami, jest wieloletnia praktyka pracy w organach administracji skarbowej. Pan Konrad posiada doświadczenie nie tylko jako urzędnik w instytucjach związanych z podatkami – sam był też naczelnikiem urzędu skarbowego. Nie może być lepszej osoby, która przeprowadzi Twoją firmę przez zawiłości fiskusa.

Zaangażowanie

Profesjonalne przygotowanie, stały rozwój oraz bezpośrednia znajomość najdrobniejszych zawiłości podatkowo-księgowych – to dopiero początek jakości, którą otrzymasz w KDP. W codziennej współpracy liczą się bowiem nie tylko pozycje w CV, ale autentyczna chęć zapewnienia swoim klientom doskonałej opieki i obsługi prawnej, księgowej i podatkowej. Konrad Karafa i jego Kancelaria KDP dostarcza ją już od pierwszej rozmowy. Przekonaj się:

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc

Rozmowa z doświadczonym doradcą może przynieść tylko korzyści – bo zawsze warto wiedzieć więcej i mieć lepszy wybór.

To nie kosztuje i nie zobowiązuje – a może wiele umożliwić.

Zapraszam